PostHeaderIcon Лікування кашля соком печеної редьки

Просмотров: 4 139

Лікування кашля соком печеної редьки

Ці ліки робила ще моя бабуся у Польщі, яка була служницею при панському дворі, — розповідає Феодора Терещук із Луцька. Він дуже помічний! Внуків у мене п'ятеро, то досить одному захворіти, як відразу й інші слабнуть. Тоді я беру чорну редьку, ретельно мию її, зрізаю верхівку і чайною ложечкою вибираю серединку. Накладаю в отвір дві чайні ложечки натурального меду. Накриваю верхівками, які зрізала з редьки, ставлю в глиняну посудину, накриваю – і в розігріту духовку на дві години».

Вийнявши готові ліки, бабуся акуратно бере редьку і, покликавши трирічного Степанка, дає йому випити ложечку смачного соку, що утворився в овочі. «Його треба вживати тричі на день за півгодини до їди, — каже бабця Феодора. – Цей засіб має відхаркувальні, антисептичні, болетамувальні властивості. Зазвичай кашель у дітей минає за два-три дні.

Також я ніколи не викидаю серцевину редьки, бо вона стає у пригоді мені з чоловіком. Ми подрібнюємо її на м'ясорубці й, давши полежати годину-півтори, беремо трішки в долоню і натираємо поперек, коли дошкуляє радикуліт. Або ж я натираю нею свої руки, бо давно вже потерпаю від поліартриту.

Також свіжим соком редьки натирають шкіру на ногах — ним лікують грибок. Крім того, якщо взяти у рівних частинах свіжий сік редьки, якісну горілку і натуральний, найкраще — квітковий мед та ретельно усе перемішати, настояти добу — можна розтирати суглоби, біль ш почервоніння зазвичай минають дуже швидко. А взимку обморожені ділянки шкіри можна обережно промити свіжим соком, який слід наполовину розвести з подою, — допомагає краще від усіляких розрекламованих засобів».

 

Виписка з газети «Здоров'я»

Похожие статьи:

Лечение кашля в домашних условиях

Лечение кашля медом

Мед — лучшее средство от кашля

7 комментариев на “Лікування кашля соком печеної редьки”

 • Алла, Запорожье says:

  Очень помогает лечить кашель картошка! Это старый рецепт использовала моя мама, чтобы лечить меня.

  Картошку моем и ставим вариться цельную (!) — как картошку в мундирах. Когда картошка сварится, выключите огонь и поставьте кастрюлю на стол. Делать ингаляции следует осторожно, чтобы не сделать ожог бронхов — открывайте крышку кастрюли понемногу, чтобы не сильно было гарячо. Лучше эти ингаляции сделать под плотным покрывалом. Процедура длится 15-20 минут, после нее сразу начинается влажный кашель. Можно повторить процедуру на следующий день. Я лично делаю 3-4 дня. Мне это достаточно, чтобы кашель стал влажным и чувствовать себя лучше)

  • Катерина says:

   Спасибо за полезный совет! Меня тоже мама лечила отваром из картошки) очень помогает — уже проверено временем! Еще раз спасибо!

 • Mark says:

  Занятно пишете, жизненно. И делаете это в интересной форме:)

 • Николай says:

  Спасибо, много полезного почерпнул.

 • Леня says:

  Спасибо. Прочитал с интересом, и вообще полезный у Вас блог

 • Рая, Запорожье says:

  Огромное человеческое спасибочки

 • Нина, Москва says:

  Сенкс. Интересно, и вообще полезный у Вас блог

Оставить комментарий

Поиск по сайту
Отзывы о нас
Лечение медом
Пчелиный прополис
Нужно знать клиенту!

Опрос

Как Вы нашли наш сайт меда?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
СМИ о нас
https://zp.depo.ua/ukr/zp/medoviy-spas-2018-vse-pro-solodkiy-nektar-u-zaporizhzhi-20180814821412