Перга, прополіс та підмор захищають від раку та сприяють довголіттю
Просмотров: 2 401Перга, прополіс та підмор захищають від раку та сприяють довголіттю
Пасічники переконують, що жодна лабораторія неспроможна створити такі цілющі продукти, які ми маємо завдяки роботі бджіл. Тож, замість витрачати величезні гроші на вітаміни, мінеральні комплекси й антибіотики, краще скористатися тим, що дає нам природа.
Найпотужнішою та найефективнішою лікувальною дією вирізняються поміж продуктів бджільництва перга, прополіс та підмор. У чому ж їх користь і перевага?
Це пояснив пасічник Володимир із більш як 30 річним стажем.
— Що таке перга?
- Один із найцінніших продуктів бджільництва. Спершу бджоли збирають пилок з рослин, складають у вулику в комірки, а тоді під дією біохімічних процесів за безпосередньої участі бджіл пилок консервується й перетворюється на пергу. Цей продукт ще називають бджолиним хлібом, він містить все незамінні амінокислоти та вітаміни, потрібні в тому числі й організму людини.
— Що нею лікують?
- Анемію, серцеву недостатність (зокрема, при інфарктах, інсультах), виразку шлунка, гастрити, та інші розлади травлення, міому, фіброму в жінок. Перга сприяє відновленню кровообігу, в тому числі й при інсульті та черепно-мозкових травмах. Пергу застосовують для посилення роботи імунної системи. А ще цей продукт допомагає при порушеннях потенції й неплідді в чоловіків. Загалом перга сприяє утворенню нових клітин в організмі, а отже, його омолодженню. Вживати пергу слід по 0,5-1 чайній ложці один або два рази на день за 20 хвилин до їди. Найкраще це робити зранку натщесерце й вечері, повільно розсмоктуючи, не запиваючи.
— А при яких проблемах зі здоров'ям слід уживати прополіс?
- Цей продукт – найпотужніший природний антибіотик, бо знищує більш як 100 видів бактерій, грибків та вірусів (серед них, збудники туберкульозу, сифілісу, дифтерії, грипу). Цікаво, що до синтетичних антибіотиків мікроби звикають, а от призвичаїтись до прополісу їм не вдається! Крім того, прополіс, не знищує корисну мікрофлору кишківника. А ще цей продукт має знеболювальну дію (у п'ять разів сильніший за новокаїн), занозагоювальну, антисептичну.
Сприяє посиленню імунітету, ефективно допомагає при захворюванні дихальної, нервової й серцево-судинної систем, при недугах очей (поліпшує зір), ротової порожнини, при лікуванні захворювання простати. Науковці довели: якщо прополіс вживає людина похилого віку, вже через місяць в неї відчутно поліпшується робота пам'яті. Загалом прополіс запобігає старінню і є ефективною профілактикою онкохвороб.
Для лікування застосовують спиртовий розчин прополісу, вживати його слід за годину до їди (краще з провареним льоном). А для профілактики хвороб використовуйте 5-30 капель двічі-тричі на день з водою чи молоком. Крім того, можна змочити спиртовим розчином прополісу лляну тканину й накладати на збільшені вузли, розширені вени гомілки.
— Кажуть, що підмор дуже корисний. А з чого його виготовляють?
- У хітиновому покриві бджіл учені виявили цінні хімічні речовини (гепарин, гепароїди), що здатні пригнічувати запальні процеси, стабілізувати кров'яний тиск , поліпшують стан судин. А видобувають його з тілець мертвих бджіл. Для очищення організму від шлаків такі природні ліки слід вживати у краплях, кількість їх має відповідати вікові пацієнта. Вживати протягом місяця двічі на день після їди, додавши до невеликої кількості води у склянці. Але спершу поділіть потрібну кількість крапель навпіл, одну частину слід вживати зранку, другу – ввечері. Якщо вживати по 10-20 крапель після їди протягом одного-двух місяців, це допоможе у стабілізації тиску, при хворобах серцево-судинної системи, нирок, у лікуванні аденоми простати, імпотенції і ригідності.
Бджолиний підмор сповільнює процеси старіння, запобігає розвитку хвороб серцево-судинної системи, має противиразкову дію. Крім того, його застосовують при лікуванні маститу в жінок, при болю в суглобах, аденомі передміхурової залози, імпотенції та ригідності. А людям похилого віку варто вживати такі ліки впродовж 6-12 місяців у пропорції одна крапля на один рік життя.
Взято матеріал з Газети «Експрес» 27 серпня 2015 р
З повагою, Катерина.